MB Pöörlev sõelumiskopp

Rakendusvaldkonnad

Ehitiste lammutamine. Taaskasutamine ja kompostimine. Torude paigaldamine. Tunnelid ja metrood. Valukojad. Teede ehitamine. Karjäärid ja maavara. Karjäärid. Suletud ruumid. Peen sõelumine. Linnade ehitusplatsid. Haljasalade, põllumajandusmaade ja metsandusalade parandamine. Kaevandamise arengud. Tööstusalad. Materjalide käitlemine ja eraldamine.

Eksklusiivsed MB Crusheri eelised

– Materjali reguleerimine väljavoolu juures on tagatud isegi siis, kui lõuad on kulunud.
– Turul saadaolevate purustite maksimaalsed söötmisakende suurused seoses töömasina kaaluga.
– Optimaalne struktuurigeomeetria tagab toote kõrge kvaliteedi.
– Lihtne ja kiire hooldus, õlivahetust ei ole vaja teha.
– AAA+ hüdraulikasüsteem, pikendab ekskavaatori kasutusiga.
– Reguleerimisseadmed vähendavad töömasina poomi vibratsiooni.

MB Crusher arendab ja toodab seadmeid purustamiseks, lammutamiseks ja ringlussevõtuks.

MB Crusher oli esimene ettevõte, kes töötas välja ekskavaatorite lõuapurusti. Investeeringud tehnoloogilistesse teadusuuringutesse on aidanud kaasa kõikide töövahendite puhul kasutatavate toodete väljatöötamisele. Need lisaseadmed muudavad masinad tõelisteks mobiilseteks purustiteks, suurendades nende tootlikkust ja parandades ressursside kasutamist ehitusplatsil. MB Crusheri areng on teinud ettevõttest maailma liidri oma valdkonnas. Täielik tootevalik, mis pakub klientidele vajalikke tehnoloogilisi lahendusi. Garanteeritud tooted ja sertifitseeritud kvaliteet.

MB Crusher lahendused kõikidele seadmetele

MB Crusher pakub professionaalidele kõige laiemat valikut seadmeid, mis suudavad muuta igas suuruses ehitusplatsid ja rajatised sõltumatuks ja konkurentsivõimeliseks nii töömahu kui ka tööde mahu poolest. Kõik MB-seadmed on kavandatud kasutamiseks kõikides olukordades, sealhulgas kõige äärmuslikumates: ei ole mingeid piiranguid seoses töökoha tüübi, asukoha või isegi eriseadmete tüübiga. Leiad alati õige MB: pakume seadmeid 70 t ja rohkem kaaluvatele ekskavaatoritele ja miniekskavaatoritele alates 3,5 t, ekskavaatorlaaduritele, liuglaaduritele ja teleskooplaaduritele. Lihtne ja kiire paigaldus, sõltumata MB-seadmete suurusest.

Galerii

Kõrge kvaliteet

100% klientidest on meie töö tulemusega rahul

Töötame kiiresti

Kogenud töötajad ja kaasaegne tehnoloogia

Töö garantii

Kõik tööd on garanteeritud 3 kuud või kauem

Töötamine kliendi juures

Vajaduse korral töötame seadme asukohas